Studnia wstąpienia audiobook. [353] Studnia wstąpienia 2019-04-18

Studnia wstąpienia audiobook Rating: 4,2/10 1369 reviews

Studia wstąpienia. Audiobook

studnia wstąpienia audiobook

Trochę czasu zajęło mu, zanim przyzwyczaił się do pewnych. Niech myślą, że mają mnie w pułapce, pomyślała, kucając pośrodku ulicy. Ojciec Elenda nie postrzegał śmierci Ostatniego Imperatora jako tragedii czy zwycięstwa, lecz jako okazję. Mężczyzna jęknął zaskoczony, a drugi Monetostrzelny próbował rozproszyć Vin, lecz było już za późno. Strasznie mocno tęsknię za Kelsierem.

Next

Świat fantasy: Studnia Wstąpienia

studnia wstąpienia audiobook

On sam obawiał się, że frakcja popierająca poddanie się zyskuje siły, stąd jego propozycja. I co z tym 12-stym metalem. Podanie adresu e-mail, nazwy użytkownika oraz hasła jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym. Tak, pomyślała Vin, wiem, co sobie myślicie. Widoczne tylko dla niej, wskazywały na pobliskie źródła metalu — każdego metalu. Nieporozumienie zmusiło go do prowadzenia wojny 27.


Next

Audiobook: Brandon Sanderson, Studnia wstąpienia, 2 CD

studnia wstąpienia audiobook

Na dodatek pojawia się inny mężczyzna, który utwierdza Vin w tym, że nie pasuje do miasta i jego mieszkańców i tylko inny Zrodzony z Mgły może ją zrozumieć. Niektóre wskazywały na brązowe zawiasy drzwi, inne na żelazne gwoździe w ścianach. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje, nikt nie wie, gdzie jej szukać i jakimi mocami obdarza. Popatrzył jej w oczy, aż odwróciła wzrok. Uderzyła swoimi kijkami z obu stron w głowę kolejnego napastnika.

Next

Audiobook: Brandon Sanderson, Studnia wstąpienia, 2 CD

studnia wstąpienia audiobook

Drugi Monetostrzelny krzyknął i natychmiast ją Odepchnął. Nawet jeśli Luthadel powstrzyma Straffa, nadejdą kolejni. Między innymi jak zapewnić ochronę miastu i uniknąć krwawego oblężenia a zarazem zachować przywileje dla skaa i koronę przez Elenda. Tom pierwszy autor zakończył w taki sposób, że ciężko mi było wytrzymać do wydania tomu drugiego. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku. To oznacza, że przybycie armii Straffa i atak na życie Vin są w pewnym sensie zbiegiem okoliczności.

Next

Studnia wstąpienia

studnia wstąpienia audiobook

Naturalnie książka jest kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi na rynku tabletami. Niemniej jednak mam ogromny szacunek do dzieł Brandona Sandersona i to się zapewne nie zmieni. Świat po Upadku wcale nie jest lepszy mimo, że skaa odzyskali wolność, a nowy król stara się jak może, by władza była sprawowana sprawiedliwie. Podoba mi się to, iż nie są nieomylni, jednak zaciskałam pięści podczas każdej porażki. Wychodziła w nocy ubrana w czerń i szarość, aby się ukryć, lecz Elend pamiętał ją z balów przed rokiem i wiedział, że wtedy w sukniach wyglądała naturalnie.

Next

Studnia wstąpienia (Ostatnie Imperium, #2) Book Discussion

studnia wstąpienia audiobook

Wydawało mu się, że wymyślił argument, który ostatecznie przekona Zgromadzenie, by nie poddało się Straffowi. Każdy kawałek był wart fortunę — lecz na co przyda jej się fortuna, jeśli umrze? Teur przerwał, spojrzał w bok. Teraz wydawało się, że straci wszystko, o co walczył Kelsier i jego ludzie. Bez własnych monet nie mogła zaatakować na dystans. Ludzie mieli króla — symbol jedności zapewniający ciągłość. Nie mieli jego dziwnego wdzięku, jego poczucia mocy.

Next

Studnia wstąpienia (Ostatnie Imperium, #2) Book Discussion

studnia wstąpienia audiobook

Teraz Vin, wychowanka ulicy, która wyros³a na najpotê¿niejsz± Zrodzon± z Mg³y w krainie, i Elend Venture, zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista, musz± zbudowaæ nowe spo³e-czeñstwo na gruzach imperium. W każdym czasie możesz wycofać swoją zgodę w ustawieniach konta, bądź zaznaczając odpowiednią opcję w mailu. Dopiero z tą mocą, mocą mgieł, pokonała Ostatniego Imperatora. Ty i pozostali, byliście jego ekipą. Minął rok od momentu, gdy Vin udało się obalić Ostatniego Imperatora. Jego ojciec był prawdziwym imperialnym arystokratą — postrzegał życie jako rywalizację między lordami o to, który zdobędzie największą sławę. I to ja zdradziłem Alendiego 6.

Next

Recenzja: Brandon Sanderson

studnia wstąpienia audiobook

Później rozejrzała się na boki. Czytając inne opinie, które nie były pozytywne, aż mam ochotę krzyczeć. Cyna wyostrzała zmysły, pozwalając jej widzieć w ciemnościach. Oboje wiedzieli, co ona sądzi o zjadaniu przez niego ciał. Vin otworzyła oczy, gdy wszedł do środka, i znów się rozluźniła.

Next

Studnia wst±pienia. Audiobook

studnia wstąpienia audiobook

Joel ma tylko jedno marzenie. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku. Może dla nich jest jeszcze nadzieja, pomyślał Sazed, z wdzięcznością wręczając jednemu z nich łopatę. Jakie było pozytywne zaskoczenie, gdy moje przypuszczenia nie sprawdziły się. Zbir się zatoczył, a Vin uderzyła swoją połową kija w jego oczy. Na przyszły rok planuję przeczytać całego Harry'ego, całego Sandersona i Marchię od Tada Williamsa.

Next